فلزیاب Grailfinder محصول شرکت OKM

فلزیاب Grailfinder

felezyabforosh فلزیاب OKM, فلزیاب خارجی , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب Grailfinder محصول شرکت OKM

معرفی شرکت OKM آلمان 

کمپانی برتر ساخت دستگاه های فلزیاب OKM از اوایل قرن ۲۰ میلادی تاسیس و اقدام به تولید دستگاه هایی با کیفیت بالا و تکنولوژی های بروز در ساخت فلزیاب نمود که توانسته از محبوبیت خاصی در بین طرفداران عرصه فلزیابی و گنج یابی دست یابد. سری فلزیاب های فیوچر این شرکت از سال ۱۹۹۸ تولید می شوند و در این دو دهه که از ساخت آنها میگذرد شاهد پیشرفت و تغییرات بسیار زیادی در آنها بوده ایم.

فلزیاب Grailfinder
فلزیاب Grailfinder

گنج یاب Grailfinder یک سیستم ترکیبی ژئو الکتریکی و پالس الکترومغناطیسی می باشد. با ترکیب قابلیت های فلزیاب Rover C و Cavefinder ، دستگاه دارای قابلیت های زیر می باشد :

  • مگنومتر صوتی
  • اسکن گرافیکی زمین (دستی/خودکار)
  • اندازه گیری خودکار حفره ها با ارزیابی آسان بله/خیر
  • خروجی کنترل گرافیکی به یک کامپیوتر

این دستگاه مجهز به سیستم مگنومتر برای تشخیص فلزات مغناطیسی مثل آهن ، نیکل و کبالت های که در عمق بالایی قرار نگرفته اند می باشد. با بکارگیری پروب استاندارد یا سوپر سنسور اختیاری به آسانی اندازه گیری های گرافیکی را انجام دهید و با استفاده از نرم افزار Visualizer 3D آن را بررسی و تحلیل کنید.

فناوری فلزیاب Grailfinder

با در نظر گرفتن فناوری یک پارچه ریزپردازنده ، هماهنگ سازی زمین ، اندازه گیری عمق و ذخیره سازی داده ها به طور اتوماتیک توسط فلزیاب انجام می شود. بررسی اطلاعات اندازه گیری شده در رایانه انجام می شود که در آن محل اسکن شده ، می تواند با بکار گیری از یک نرم افزار سه بعدی و یک گراف سه بعدی مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد.

تعدادی از محصولات ما ( کمپانی IKPV ) :

  • فلزیاب RICHEL M-160
  • فلزیاب RICHEL M-80
  • فلزیاب RICHEL M-40
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب KOMATSU A-U-16
  • فلزیاب KOMATSU A-U-8

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب اورجینال و … در نمایندگی فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب CSI 250

فلزیاب CSI 250 محصول کمپانی فلزیاب GARRETT آمریکا

فلزیاب CSI 250 محصول کمپانی فلزیاب GARRETT آمریکا فلزیاب CSI 250 یک فلزیاب حرفه ای محصول کمپانی فلزیاب GARRETT آمریکا با عملکرد راحت و کاربرپسند یک دستگاه فلزیاب بی همتا برای سازمان ها و ادارات می باشد. این فلزیاب پیشرفته با یک فهرست شناسایی هدف برای کشف هدف های مورد جستجو معمولا در تحقیقات صحنه جرم طراحی شده […]

فلزیاب Whites AF 101

فلزیاب Whites AF 101

فلزیاب Whites AF 101 شرکت تولید فلزیاب  Whites  آمریکا  با تولید محصولات حرفه ای ، با کیفیت و همچنین استفاده از استاندارد های بین المللی از همان روزهای آغاز فعالیت به محبوب ترین شرکت تولید فلزیاب و طلایاب تبدیل شد. کمپانی Whites آمریکا برای ارگان ها و سازمان های مختلفی مثل ارتش آمریکا به ساخت […]

فلزیاب Mega G3

فلزیاب Mega G3 ساخت آلمان

فلزیاب Mega G3 آلمان شرکت Mega Locators در زمینه ساخت فلزیاب ، طلایاب ، معدن یاب و سیستم های امنیتی ید طولانی دارد. این شرکت آلمانی که در منطقه هامبورگ آلمان واقع شده است با بیش از سی سال سابقه کار موفق شده است تکنولوژی ساخت فلزیاب را توسعه دهد و دستگاه های حجیم و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 13 =

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید